Haberler

27.12.2016

SAXO CAPITAL MARKETS BURSA TUGIAD ÜYELERİ İLE BİRARAYA GELDi

Dünyanın önde gelen çoklu varlık, trading ve yatırım uzmanı olan; yatırım/trading teknolojileri, araçları ve stratejileri yelpazesi sunan Saxo Bank Grubu’nun Türkiye iştiraki Saxo Capital Market, Türkiye’de yatırımcılarla buluşarak dünya piyasalarını ve global yatırım stratejilerini konuşmaya devam ediyor. Müşterilerine 30.000’den fazla finansal enstrüman sunan Saxo Capital Markets, farklı şehirlerde yatırım ile ilgilenen ve dünya piyasalarına ilgi duyan yatırımcılarla gerçekleştirdiği buluşmalarını bu kez Bursa’da gerçekleştirdi.

Saxo Capital Markets Genel Müdürü Savaş Divanlıoğlu ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman, 21 Aralık’ta Bursa Tugiad üyeleri ile buluşmalarında; 2017’de Türkiye ve dünya ekonomisini bekleyen gelişmeler, Dolar’ın performansında beklenen olası değişiklikler, Avrupa’daki seçimlerin piyasalara etkisi gibi başlıklara değindiler.

Saxo Capital Markets Genel Müdürü Savaş Divanlıoğlu “Saxo Capital Markets olarak, yatırımcıları bilgilendirmenin, dünya piyasalarına etki eden gelişmeler ve olası sonuçları hakkında seminerler düzenlemenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle her fırsatta farklı şehirlerde yatırımcılarla buluşup hem dünya genelindeki gelişmelerden hem de global yatırım fırsatlarını konuşmaya çalışıyoruz. Bugün de Bursa’lı iş adamları ile bir araya gelecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

« Haberlere geri dön