ANADOLU SİGORTA

Yaşam Kalitesi Yarışması

“ÜNİVERSİTELİLER YAŞAM KALİTESİ YARIŞMASI”

Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması, Türkiye çapındaki tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği “Yaşam Kalitesini geliştirmeyi hedefleyen Proje Fikirleri” yarışmasıdır.

Yarışmanın amacı…

Üniversite öğrencileri arasında yaşam kalitesi konusunda farkındalık yaratmak, düşünmelerini ve çözüm üretmelerini sağlamak, kalite konusundaki vizyonlarını genişletip, motive ederek başarıyı ödüllendirmektir. Türkiye çapındaki tüm üniversite öğrencilerinin katıldığı “Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması”; Bireysel Yaşam Kalitesi, Çevre ve Yaşam Kalitesi, Engellilerin Yaşam Kalitesi, Eğitim ve Yaşam Kalitesi, Kadınların Yaşam Kalitesi başlıkları altında 5 ayrı kategoride düzenlendi.

Sonuç…

Türkiye’nin lider ve öncü Sivil Toplum Kuruluşu Türkiye Kalite Derneği (KalDer), yarışmanın lansmanından, şartname hazırlanması, kriter belirleme ve değerlendirme süreçlerine kadar tüm aşamalarda proje içerisinde yer aldı.

Ödül Töreni, 26 Mayıs 2017 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilirken, yarışmanın Büyük Ödülü’ne “Huzurevim Kilis Projesi” ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi Yaşlı Bakımı  ikinci sınıf öğrencileri Mehmet Seyid Korkut ve Mehmet Ergin layık görüldü.

AVON'la Sağlığa Yolculuk
Bıdık İle Köpük Trafikte